Lorem 1

Wedding Deluxe

Wedding Deluxe
organizacja ślubów i wesel

Organizacja ślubów i wesel
Wedding Deluxe Oliwia Borowska
e-mail: wedding.deluxe.pl@gmail.com
telefon: +48 792 887 217

Oliwia Borowska

Założycielka marki Wedding Deluxe / Event manager

Odkąd pamiętam uwielbiałam planować, organizować, tworzyć i realizować. Krok po kroku zaczęłam spełniać swoje plany dotyczące organizacji ślubów i wesel. Pierwotnie był to wynajem zabytkowych samochodów do ślubu, aby zapoznać się z branżą ślubną od strony praktycznej. Działałam w tym jakiś czas, aby następnie wziąć udział w szkoleniach organizowanych przez Akademię Ślubną Butterfly oraz Akadmię Pani Spinki. Zdobyta teoria przełożyła się na praktykę, dzięki której niezależnie organizuję eventy.

Prywatnie uwielbiam pracę z ludźmi, sushi, koty. :) Ukończyłam studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. 

Agnieszka Kowalska - kobieta do zadań specjalnych z językiem niemieckim i angielskim. To właśnie ona będzie Was wspierać w dniu ślubu i wesela jeśli potrzebujecie mówić w języku innym niż język polski. Maturę zdała w języku niemieckim, pracowała jako stewardessa w międzynarodowych liniach lotniczych, a więc kontakt z ludźmi w różnych językach jest dla niej codziennością. 

 

Prywatnie szczęśliwa mama małego Kacperka i żona kochanego Emila :)