Wedding Deluxe

Wedding Deluxe
organizacja ślubów i wesel

Sylwester a ślub i wesele

Ślub i wesele w Sylwestra? Dlaczego by nie! 31 grudnia i Nowy Rok to czas hucznej zabawy, wielu radości i miłych wspomnień. Data ta sprawia, że zaślubiny mają unikatowy klimat, dzięki któremu chęć celebrowania tak ważnego dla Młodej Pary dnia, stanie się jeszcze większa. Myśl o Sylwestrze i Nowym Roku w wielu ludziach wzbudza także przyjemne emocje, a co za tym idzie - tworzy się magiczny czar, w którym goście i Młoda Para bawią się i świętują. Oczywiście zdecydowanie się na taką datę wymaga od Młodej Pary przemyślenia wielu spraw - chociażby tego, że ich goście w ten czas mogą być ze swoją rodziną lub po prostu mają plany. Za i przeciw jest mnóstwo. To, czy zdecydujemy się na celebrowanie naszego dnia, zależy tylko i wyłącznie od Nas. 

Organizacja ślubów i wesel
Wedding Deluxe Oliwia Borowska
e-mail: wedding.deluxe.pl@gmail.com
telefon: +48 792 887 217

Walentynkowe "tak"

Walentynki to czas, w którym zakochani celebrują swoją miłość jeszcze mocniej niż na co dzień. Planują ten dzień, aby był wyjątkowy, niezapomniany i tylko dla nich. Spędzają go w różnych miejscach w zależności od preferencji. Jedni cieszą się sobą w domowym zaciszu, a drudzy organizują kompleksowy wyjazd do SPA. Szukają także dla siebie nawzajem prezentów, takich jak kwiaty, pluszowe misie, bony podarunkowe i biżuterię. No właśnie - biżuterię. Walentynki to dzień, w którym sporo zakochanych postanawia podjąć ważną decyzję życiową, jaką jest wspólne dalsze życie. Mężczyźni uwielbiają zaskakiwać swoje partnerki i w dniu Świętego Walentego, aby podkreślić swoją miłość do kobiety, oświadczają im się. Ten dzień jest szczególnie wyjątkowy, ponieważ magia, jaka towarzyszy przyszłym młodym idealnie podkreśla nastrój i ważność podjętej przez nich decyzji.

Nie ma bardziej szczerej miłości niż miłość do jedzenia

Tłusty, najtłustszy ze wszystkich czwartków w tym roku Ciężko oprzeć się pokusie, jaką serwują nam cukiernie i pracownie słodkości. Ale jak to mówi stare, polskie przysłowie „przez żołądek do serca”. Także celebrujmy każdy dzień, w którym możemy dać sobie choć trochę przyjemności, bo „nie ma bardziej szczerej miłości niż miłości do jedzenia”.